Opcje w szafie na sylwester

W czym iść na bal?
1 grudnia 2017
Przyjecie koktajlowe – co włożyć na siebie?
1 grudnia 2017

Opcje w szafie na sylwester

Tuż po zabawie sylwestrowej nie możemy się już doczekać kolejnej, chociaż zwiastuje ona przecież kolejny miniony rok, który musimy dodać do swojego życiorysu. Ten wyjątkowy wieczór obfituje zarówno w dobrą zabawę, jak i podsumowania minionych 365 dni – co osiągnęliśmy, jakie perspektywy mamy w nadchodzącym roku, nad czym musimy popracować oraz oczywiście związany jest z nieodłącznymi postanowieniami. Może więc jednym z nich niech będzie elegancka i dobrze dopasowana suknia na kolejnego Sylwestra? Chcesz wiedzieć jak ją wybrać, a by nie żałować swojej decyzji? Zastanawiasz się, co będzie modne i czy twoje dotychczasowe wybory były trafne? Chcesz poczuć się wyjątkowo w ten niepowtarzalny wieczór oraz aby twój partner z dumą mógł cię przedstawić swoim znajomym? Jesteś łasa na komplementy? Trafiłaś w dobre miejsce!

Moda i trendy

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć trendów w modzie na przyszły rok, jednak istnieje coś takiego jak uniwersalne piękno i z całą pewnością dotyczy ono sylwestrowej kreacji. Może się więc okazać, że suknia kupiona specjalnie z myślą o tym, co stanowi hit sezonu 2017, w 2018 będzie już o wiele mniej popularnym wyborem. Moda i trendy przemijają, ale… klasyka dobra jest w każdych czasach. Czasem występuje ona w niezmienionej wersji, gdyż takie stylizacje również się trafiają w projektach najbardziej prestiżowych marek. Czasem wystarczy lekko poprawić niektóre detale i tego właśnie chcemy dla ciebie – sukni, która uczyni cię wyjątkową przez więcej niż jedną zabawę sylwestrową!

Opcja nr 1

Bądź delikatna. Zauważyłaś, że nowe trendy stają się coraz bardziej ekspansywne dla kroju i elementów ozdobnych sukien sylwestrowych? To właśnie z tego powodu dezaktualizują się one tak szybko i już po roku wydają ci się nie na miejscu, choć wydałaś na nie fortunę. Delikatność jest natomiast zawsze na czasie. Świat kocha tego typu kobiece stylizacje, a i same panie mogą dzięki temu podkreślić walory swojej płci w gustowny sposób, nie uciekając się do tandetnej wulgarności. Rozszerzająca się ku dołowi dolna parta sukni, uwypuklona linia biustu lub tylko niewielkie odkrycie skóry pleców i dekoltu może dać ci ten efekt. Pamiętaj jednak, że to nie bal maskowy – postaw na lekkie materiały, by bez problemu przetańczyć całą noc, a żaden partner nie opuści cię już na krok.

Opcja nr 2

Pokaż, że masz gust i doskonale znasz swoją wartość. Nie musisz uciekać się do tego, co dyktuje ci moda. Zamiast tego bez zastanowienia stawiasz na ponadczasowy czar, komfort i dobrą zabawę, a osiągnąć to możesz między innymi poprzez:
– połączenie koloru złotego lub srebrnego z czarnymi elementami,
– wybór pastelowych barw sukni (w szczególności brązu, odcieni szaroniebieskich i wrzosu),
– wykorzystanie elegancji aksamitu (szyje się z niego suknie lub stosuje jako dodatek w postaci wykonanego z niego żakietu),
– asymetryczny krój (taki mały ukłon w stronę nowoczesności),
– dopasowany do kreacji szal oraz ozdobę wpiętą we włosy (minimalistyczna, ale też dobrze widoczna, choć niezaburzająca proporcji).