Elegancko i z klasą – wystrój na wesele

Przyjecie koktajlowe – co włożyć na siebie?
1 grudnia 2017

Elegancko i z klasą – wystrój na wesele

W przypadku wyboru odpowiedniej sukienki na wesele kobiety bardzo często powielają swoją kreację z balu sylwestrowego. Czasem zmieniają się dodatki, a czasem jedynie fryzura i makijaż. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak są takie kreacje, które z tej okazji mogą wyglądać… cóż, mało elegancko. Sylwester rządzi się swoimi prawami i czasami bliżej mu do stylistyki imprez w klubie (świecące materiały) niż smaku, jakim jest zabawa do białego rana w towarzystwie Młodej Pary. Należałoby tu więc raczej stwierdzić, czego powinnaś się wystrzegać, zamiast tworzyć ci stylizację od podstaw.

Wybierając sukienkę na wesele – przyjaciółki, brata, ciotki, kuzynki, koleżanki z pracy, czy kolegi z zajęć jogi – jak ognia wystrzegaj się następujących elementów (jeśli zależy ci na eleganckim wyglądzie i kreacji dopasowanej do twojego typu urody):
– niewygodnych krojów opinających twoje ciało (przetańczysz wówczas całą noc, a nie będziesz tylko dobrze wyglądać i się nudzić),
– białego i kremowego koloru (w ten wieczór tylko panna młoda ma do nich prawo),
– zbyt dużej ilości dodatków (komfort tańczenia z takimi ozdobami będzie bardzo niski),
– sukienek kończących się w połowie uda (kręcąc się na parkiecie, nie pokazuj swojej bielizny),
– koloru czarnego (to dzień radości, a nie smutku, poza tym czerń jest zbyt klasyczna, jak na weselną zabawę, no chyba, że rozjaśnisz ją jakimiś kolorowymi dodatkami).